Loading...

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Firmamız İstanbul’da Dijital Baskı, Promosyonel Ürünler, Tüm Görsel Tasarım, Baskı Çözümleri, Lazer Pleksi ürünler odaklı çalışan imalatçı bir Firmadır. SS Grup çatısı altında bizler dijital dünyanın gerçeklerini iyi biliyor, bu gerçekler doğrultusunda işimizi yapıyoruz. Ayrıca En seçkin Baskı teknikleri ile Oluşturduğumuz Lazer Pleksi ve Promosyonel Ürünleri siz değerli Müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Global bir vizyon ve en son teknoloji olanakları ile çalışarak, fark yaratacak promosyon ve dijital fikir, uygulama ve projeleri müşterilerimize sunuyoruz. İşimizde müşterilerimizin istediği unsurları özümsüyor, bu unsunları düşüncelerimiz ve teknoloji ile harmanlayarak hedef kitle ile etkileşmesini sağlıyoruz. Gerçekleştirilen hiç bir projeyi küçük veya büyük diye ayrıştırmıyor, ayırmıyoruz. Ne yaptığımızın değil, nasıl yaptığımızın önemli olduğuna inanıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz her projede “fayda” unsurunu ön planda tutayoruz. Projenin her aşamasında hem müşteriye hem de kullanıcıya fayda getirecek yenilikleri kurg uluyor ve uyguluyoruz. Dijital dünyaya özgü, kalıbına sığmayan, yaratıcı ve stratejik projeler çıkarmayı tercih ediyoruz. İhtiyaç odaklı ve yaratıcı çözümlerimiz sayesinde tüm müşteri ve tedarikçilerinizle daha kazançlı ilişkiler kurmanızı sağlıyoruz.

PROMOSYON ÜRÜNLERİMİZ İÇİN
www.prommar.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.